10 טיפים לגדלת רווחים - ממכירת תוכן באתר

1- מתג את עצמך כמקצוען - אל תעלה לאתר פלייבקים ברמה חובבנית, הקפד על איכות כך תגרום ללקוחות להעדיף אותך על פני יצרנים אחרים, לקוחות רבים מחפשים פלייבקים עלפי יצרנים עליהם הם סומכים.
2- חדש ומבוקש - לפני יצירת פלייבק בדוק מה חדש, מה מבוקש, ועדיפות למה שכרגע לא קיים באתר, או קיים באיכות נמוכה.
3- כמות הופכת לכסף - ככול שיש לך כמות גדולה יותר של פלייבקים באתר הצ'ק שתקבל יגדל, גם אם חלק לא הכי מבוקשים הצטברות המכירות מכמות גדולה יותר יוצרת נפח מכירות כולל גבוהה.
4- נכסי צאן ברזל - צור קריוקי לשירים ידועים ומבוקשים הם אלו שבמשך השנה יש להם ביקוש גם אם הוא נמוך הוא קבוע וטוב עבורך תתפלאו לדעת כמה מכירות יש שקשורים לאירועים כמו חתונות חגים טקסים ועוד..
5- היה ראשון לזהות פוטנציאל ללהיט- מהרגע שיצא שיר חדש נסה לזהות אם הוא בעל פוטנציאל להיות להיט אם אתה חושב שכן הזדרז להיות הראשון שמציע לו פלייבק למכירה, נסיוננו מוצא מאות אחוזים של מכירות למי שמציע ראשון את הפלייבק למכירה להיות ראשון שמציע אותו באינטרנט.
6- קדם את עמוד שלך - באתר החדש יש לך עמוד אישי בו מרוכזות כל יצירותך פרסם אותו בפייסבוק ובאתרים, כך תגרום לגוגל להציג את הפלייבקים שלך בתוצאות הראשונות ותגדיל מכירותך                   
7- פרסם קישור בפייסבוק - יצרת פלייבק חדש או מבוקש, פרסם את הקישור לעמוד ההורדה שלו בפייסבוק, זהו כלי מכירות מצויין
8- מתנות ובונוסים - מדי פעם מומלץ להעלות פלייבקים ולתת אותם חינם להורדה כך תגרום אהדה ע"י הלקוחות שיעריכו אותך כיצרן "מפרגן" הלקוחות יפרגנו לך חזרה.
 9 - פרסום דו שבועי בדיוור  - יצרת פלייבקים חדשים ומבוקשים? שלח לנו הודעה עם קישורים אליהם אנו נדאג לפרגן לך ולשלוח קישורים לרכישה בניוזלייטר (העלון הדו שבועי) לקהל האתר.
10 - השקע ביצירת הקריוקי - רקע יפה יהיה זכיר ויגרום לחיבור ישיר במוח הלקוח בין איכות ניראת לנשמעת, כך תבנה תפיסה שאתה מקצוען אמיתי.

שיהיה בהצלחה !!

 

 

 


                                   

הקלטות הגולשים

הצטרפו לVIP ותהנו יותר

צבור נקודות

הצע פלייבקים למכירה

עזרה ומדריכים

עגלת הקניות שלי

עגלת הקניות שלך ריקה עדיין