הצע תוכן למכירה והרווח כסף מזומן!

 מכור פלייבקים ותרוויח כסף


  כל שנדרש זה:

   1- להעלות פלייבק לאתר ולקבוע לו מחיר

   2- ליצור קריוקי שישמש כמקדם מכירות

   3- להתחיל להרוויח כסף!   להתחלה לחצו כאן


קריוקי פור פרי הינו מרכז ענק למוזיקאים זמרים ואוהבי מוזיקה האתר משמש כפלטפורמה מצוינת ויעילה להציע מוזיקה ופלייבקים למכירה, כל שעליך לעשות זה ליצור קריוקי מהפלייבקים לקבוע מחיר לכול יצירה ותוך מספר דקות התוכן יפורסם באתר לקהל הגולשים והלקוחות.

עבור כל רכישה של החומרים שלך מהאתר תהיה זכאי לקבלת הכנסה של 50% החלק השני הינו תשלום עבור שימוש בפלטפורמה נפח האחסון הנדרש וברוחב הפס באתר, האתר מציב לרשותך דו"ח מכירות המאפשר לך לעקוב אחר ההכנסות שלך מה התוכן הנמכר ביותר שלך ועוד, תוכל להיכנס לעמוד "הכנסות שלי" שיופיע בעמוד האישי שלך.

המציע תוכן למכירה רשאי לדרוש את רווחיו עבור המכירות באתר ברגע שהגיע ל 150$ את התשלום ניתן לקבל ע"י העברה בנקאית צ'ק או העברה באמצעות PAYPAL .

בעת הגשת בקשה להעברת הרווחים שלך לחשבונך יהיה עליך למסור  פרטים מלאים הכוללים שם פרטי משפחה ת,ז  כתובת מלאה של המקבל התשלום יועבר אליך לפי בכפוף לתקנות וחוקי מדינתך.

טיפים להגדלת מכירות 

תנאים כלליים:
א- מערכת קריוקי פור פרי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מחיר החומרים שלך כראות עיניה במקרים בהם יראה כי המחיר לא ראלי  גבוה מדי או נמוך מידי.
ב-  אינך משלם על עלויות אחסון ותחזוקה של החומרים על גבי שרתי האתר ולא תידרש לכך לעולם, אך במידה ויתרת הכנסותיך לא תעלה על 150$ במשך 12 חודשים יבוצע איפוס לחשבון הכנסותיך .
ג- מתוך ההכנסה שלך ינוקה תשלום לארגון זכויות היוצרים אקו"ם ועמלת סליקה של חברות האשראי .לידיעתך הדו"ח הוא לפני החישוב הסופי ויתכן שוני בין הדוח לתשלום בפועל, הפער יכול להיווצר מגורמים שונים ובניהם שער המטבע שהשתנה אחוזי גביה בפועל החזר כסף ללקוח במקרה של בעיה בתוכן,  ביטול עסקאות עקב כרטיס אשראי גנוב וכדו'.
ד- ברגע שהצטרפת לאתר ו/או הצעת חומרים למכירה חלה עליך חובה לקיים את תנאי שימוש באתר ולהחזיק בזכויות המתאימות על התוכן אחרת אתה מסתכן במחיקת חשבונך מהאתר.  

 

 

 

 


                                   

הקלטות הגולשים

הצטרפו לVIP ותהנו יותר

צבור נקודות

הצע פלייבקים למכירה

עזרה ומדריכים

עגלת הקניות שלי

עגלת הקניות שלך ריקה עדיין