תנאי השימוש

האתר מציע גרסאות מקומיות ומתורגמות של אתר karaoke4free.com ושל הסכם זה. הינך מודע ומסכים לכך שכל נוסח שאינו בשפה האנגלית, שמוצג בכל אחד משירותי karaoke4free.com או בקשר למסמכי תנאי השירות של karaoke4free.com הינו תרגום של הנוסח המקורי בשפה האנגלית ובצע באמצעות תוכנת התרגום של גוגל וניתן למטרות נוחות בלבד.הנוסח המתורגם עשוי להיות חלקי לא ברור או בלתי מדויק . קריוקי פור פרי אינה מתחייבת או ערבה לדיוק, לנכונות או לשלמות התרגום. במקרה של סתירה בין הנוסח המתורגם לנוסח המקורי בשפה האנגלית,יגבר הנוסח בשפה האנגלית .

 


ברוכים הבאים לwww.Karaoke4Free.com, שירות שירות חברתי שמחברת בין מוזיקאים מקצועיים ואוהבי מוסיקה ("האתר").

האתר נמצא בבעלות ומופעל על ידי Kivi מסחר האלקטרוני בע"מ ("החברה", "אנחנו", "שלנו", או "קשר").

אנא קראו בעיון את התנאים וההגבלות ("תנאים") הבאים, משום שהם מהווים הסכם מחייב בינך, אדם או ישות גישה לאתר, והחברה. על ידי גישה לאתר האינטרנט או על ידי השימוש בו בכל דרך, אתה מביע את הסכמתך לתנאים אלה, כמו גם למדיניות הבאה, אשר משולבת על ידי התייחסות לתנאים אלה ומהווים חלק בלתי נפרד מהם:

• http://www.karaoke4free.com/content/Privacy מדיניות פרטיות ו

• http://www.karaoke4free.com/content/copyright-policy מדיניות זכויות יוצרים

אם אינך מסכים לתנאים אלה, אתה לא יכול לגשת לאתר האינטרנט או להשתמש בו בכל דרך.

אודות האתר

האתר מציע סרטי וידאו קריוקי מהנים ומסלולי גיבוי של שירים ידועים מז'אנרים ואמנים שונים. משתמשים יכולים לדרג את תוכן המוזיקה הזמינה באתר, ליצור סרטונים משלהם קריוקי ומסלולי גיבוי, לשתף אותם עם משתמשים אחרים ולהיות זכאים, בתנאים אלה, כדי לקבל חלק מהכנסותיו של האתר.

שימוש מקובל באתר

הנך רשאי להשתמש באתר ותכניו (כולל תוכן בתשלום), אך ורק למטרות פרטיות ואישיות. אתה לא חייב להשתמש באתר לכל מטרה מסחרית או עסקי, או בכל אופן לא קבלתי אישור מפורש לתנאים אלו.

שימוש אסור באתר

בעת שימוש באתר, אתה לא חייב -

• להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור או להציג בפומבי כל תוכן מהאתר, בין אם תוכן בחינם או תוכן בתשלום, פרט לתוכן מיועד במפורש להורדה שניתן להוריד ולהעתיק בעותק יחיד, למחשב אחד או מכשיר אחר שלך בחירה, על פי המונחים של הורדה שפורסמו בדף ההורדה של התוכן ש;

• לשנות, לפרסם, להפיץ, למכור, לשדר, להעביר, ליצור עבודות נגזרות או לערוך כל תוכן זמין באתר האינטרנט;

• להפריע, מעמסה או לשבש את הפונקציונליות של האתר;

• לעקוף, לתמרן, לפגוע או לשבש את הפעולה או בפונקציונליות של האתר;

• השתמש או להשיק כל מערכת אוטומטית, כמו רובוטים, סורקים ויישומים דומים, כדי לאסוף ולעבד תכנים מהאתר;

• איסוף, לקצור, להשיג או לעבד מידע אישי אודות משתמשים אחרים;

• פרה או הפרת תנאי שימוש אלה או כל הוראות רלוונטיות אחרות אנחנו מעבירים לך;

• להתחזות לכל אדם או ישות, או לעשות כל הצהרה כוזבת בנוגע לשיטות תשלום או לזהות שלך;

• הצג את האתר או כל חלקה במסגרת או קישור לאלמנטים באתר, כגון תמונות, במנותק מדפי האינטרנט שבו הם מופיעים במקור חשוף או מוסתרת;

• קישור לאתר מתוך דפי אינטרנט המכילים תוכן או תוכן שמעודד גזענות פורנוגרפי, אפליה פסולה, תוכן פסול אחר, תוכן שפרסומו אסור, או תוכן שמעודד פעילות אסורה.

בעת פרסום תוכן באתר, אתה לא חייב לפרסם:

• כל תוכן מפר הזכות של הצד השלישי, לרבות זכויות יוצרים וזכויות קניין רוחניות אחרות, כגון באמצעות העתקה בלתי חוקית של קבצי מוסיקה או כל תוכן אחר מאחרים;

• וירוסים, סוסים טרויאניים, מחמם וכל צורה אחרת של קוד זדוני שהיא למחשבים ורשתות;

• כל תוכן עלול להוות או לעודד התנהגות שתהווה עבירה פלילית, עוולה או להפר כל חוק;

• מסכנת כל תוכן שעשוי להיתפס כ, גס, מטריד, משמיץ, מוציא דיבה, מפלה, וולגרי, מגונה או גזעני, אתני או מעורר התנגדות;

• כל תוכן שמפרסם, במישרין או בעקיפין, בעסקים אחרים;

• כל תוכן שעשוי להיות שקרי, מטעים או מטעה;

• כל תוכן שהוא או יכול להזיק למוניטין שלנו או בשמו או של כל עסק או אדם פרטי;

האחריות שלך

בעת שימוש באתר, עליך לציית לכל החוקים המקומיים ובינלאומיים, לתקנות ולחוקים. אתה אחראי בלעדי על כל השלכות נובעות מאו בקשר עם השימוש באתר שלך.

אתה אחראי בלעדי לתכנים שאתה מוסר לפרסום באתר ועל השלכות של פרסומו. אנחנו בדרך כלל לא לבחון, לאשר או לפסול תכנים שאתה או אחר פרסמת באתר אך אנו שומרים את הזכות לעשות זאת.

אם אתם מתחת לגיל החוקי של רוב בתחום השיפוט שלך, אז אתה חייב לקבל אישור מההורה או אפוטרופוס חוקי להסכים לתנאים אלה, ולהשתמש באתר.

זו האחריות הבלעדית שלך כדי לוודא שתשלומים כלשהם אנחנו עושים לך לציית לכל החוקים, כללים ותקנות החלימו על מסים על אותה ההכנסה. הקפד ליידע את רשויות המס בתחום השיפוט שלך, של תשלומים המגיעים לך, אם החוק מחייב זאת ולוודא שאתה משלם את כל מסים החלימו במועד.

אתה אחראי באופן מלא לכל התקשורת עם מפרסמים באתר, וכל העסקות המתרחשות בהקשר לפרסומות אלו.

רישום וחשבון משתמש

רישום כחברה מאפשרת לך להפיק תועלת רבה יותר מאתר האינטרנט.

במהלך ההרשמה שלך, תתבקש לספק מידע אישי מזהה. אתה חייב לספק מידע מלא, מדויק ואמיתי. מידע כוזב, שגוי או לא מעודכן עלול למנוע ממך הרישום ולפגוע ביכולת שלנו להציע לך את התכונות או הפונקציונלי של האתר.

לאחר השלים תהליך ההרשמה, חשבון משתמש ייוצר לשימוש האישי שלך ("חשבון משתמש"). יש לזכור כי -

• עליך לא לאפשר לאחרים להשתמש בחשבון המשתמש שלך.

• אתה חייב לשמור על סודיות הסיסמה, להימנע מגילויו לאחרים ולנקוט אמצעים סבירים אחרים כדי למנוע ניצול לרעה של חשבון המשתמש שלך.

• עליך להודיע ​​על כך מייד קשר אם חשבון המשתמש שלך נפרץ.

רמות Membership

• משתמש רגיל. ברגע שאתה יוצר חשבון משתמש, שתהפוך אוטומטית למשתמש רגיל.

• משתמש כסף. אתה יכול לשדרג את החברות שלך לרמת כסף, על ידי משלם את אגרת משתמש כסף בשיעור אנו מפרסמים באתר שלנו בhttp://www.karaoke4free.com/content/buy-vip-membership

• משתמש זהב. לאחר שתפרסם תוכן שמע או וידאו באתר (בין אם אתה מייעד אותו כתוכן חינם או תוכן בתשלום), החברות שלך תשודרגנה לרמת זהב.

• משתמש פלטינום. לאחר שפורסמת באתר יותר מ -100 יצירות אודיו או וידאו מיועד כתוכן בתשלום, אתה יכול להגיש הבקשה למעמד פלטינת משתמש, באמצעות טופס המקוון http://www.karaoke4free.com/content/buy-vip-membership זה. אנו נחליט, על פי שיקול דעתנו, אם להעניק לך חברות רמת פלטינום.

הניהול של האתר

באשר לחברות והתרומות שלך, אנחנו יכולים בכל עת, על פי שיקול דעתנו הבלעדי וללא כל הודעה מוקדמת לנקוט בכל צעדים הנדרשים כדי לנהל את האתר לרבות (אך מבלי לגרוע מהאמור לעיל) -

• לפסול או לבטל את רמת החברות הנוכחית שלך;

• שינוי, בכל דרך, את התנאים לכל רמת חברות;

• חסום, להסיר, למחוק או לשנות כל תוכן, לרבות, ללא הגבלה, תוכן שפרסם, ללא שמירה על כל עותק גיבוי;

• קבע או לשנות את הדמים (אם בכלל) מחויב עבור רמות חברות או גישה או שימוש תוכן זמין באתר, לרבות, ללא הגבלה, תוכן שפורסמת ויועד כתוכן בחינם או תוכן בתשלום;

• החלט מה לעשות שימוש מסחרי מהתוכן שפורסם;

• שינוי חיוב ושיטות תשלום;

• להוסיף, להסיר או לשנות את השיטות-נקודתי זכות, וביניהם סוגים של תגמולים הניתנים לפדיון, שעיר החליפין שלהם, פעילות כשירות לנקודתי זיכוי ואת מספר נקודתי זיכוי הניתנות לכל פעילות, כגון;

• להוסיף, להסיר או לשנות את שיטת חלוקת ההכנסות, לרבות תנאי זכאות, הנתח אתה זכאי, סף המינימום לתשלום, שיטת התשלום ומטבע;

• יש להפסיק, באופן זמני או קבוע, את הפעולה של האתר, או כל חלק ממנו;

• כראוי לנכות כל סוג או צורה של מס מהתשלום או לתגמל אנו מספקים לך, אם אנו נדרשים לכך חוק, ובמקרה כזה תקבל רק את השווי הנקי של התשלום בתמורה;

• ודא עם הרשומות הפנימיות שלנו כל בקשה שאתה עושה לפדיון תגמולים או לתשלום החלק מההכנסות שלך, לפני שאתה ריהוט התשלום או התמורה מבוקשת. המידע הכלול ברשומות אלה יגבר ויהיה בלתי contestable.

לא תהיה לך זכות להתנגד לאו תביעה נגד כל פעולות כאלה שאנו לוקחים.

תוכן שאתה מפרסם

אתה יכול לפרסם תכנים באתר באמצעות הטופס המתאים שנועדנו לכך. בעת פרסום תוכן שמע או וידאו, עליך לסמן אותה כאחת "תוכן חופשי" או "תוכן בתשלום" (בבחירה שלך), על ידי שימוש בשדות המתאימים שבטופס.

אתה יכול לפרסם תוכן באתר רק אם אתה בעלים החוקיים של כל הזכויות לתוכן זה או אם אתה מורשה על ידי בעליו החוקיים לפרסם ולתת לנו להשתמש בתוכן כזה. על ידי פרסום תוכן, מאשר שאני מחזיק תואר וכל זכויות הקניין הרוחניות בתכנים וכי הנך רשאי לפרסם אותו ותיתן לנו את הזכויות להלן.

אתה רשאי להגיש בקשה מנומקת בtodirector karaoke4free.comasking קשר להסיר מאתר התוכן שפרסמת. עם זאת, כל פינוי כאמור ייעשה אך ורק על פי שיקול דעתנו, ואנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לבקשתך.

אנו מציעים תוכן

גישה לתוכן מסוים באתר עשויה לדרוש תשלום דמים נוספים, בשיעורים אז השוטפים שפורסמו בדף האינטרנט של כל תוכן בתשלום אנו מציעים.

דמים

אגרות ניתן לשלם רק באמצעי תשלום ואז השוטף אנו קובעים על פי שיקול דעתנו הבלעדי וההודעה ב[ לספק קישור כאן]. אנו עשויים לדרוש פרטים נוספים ממך לפני שהשלימו עסקות תשלום, כגון שם מלא, מספר תעודת זהות וכתובת חיוב.

כל חובות התשלום שלך אינם ניתנים לביטול, וכל הסכומים ששולמו לקשר אינם ניתנים להחזר. אתה אחראי לתשלום כל התשלומים הישימים, או אם לא שניגשים בפועל או להשתמש בתוכן או השירות עבורו שלם.

דמי איחור אתה מחויב לשלם ישאו ריבית בשיעור של אחוז אחד (1.00%) לחודש או כל חלק ממנו, מתאריך היעד ועד למועד תשלום בפועל. אתה תפצה קשר עבור כל הוצאות המשפט ושכר טרחת עו"ד אנחנו צוברים במהלך גביית דמי האיחור שלך.

הכישלון שלך ליישב כל אגרת איחור ב( 10) 10 ימי עסקים מהמועד הפירעון המקורי שלה יהווה הפרה מהותית של תנאים אלה.

נקודתי זכות.

אתה יכול להרוויח נקודתי זכות, אם אתה עוסק בפעילויות מסוימות באתר. פעילות כשירות לנקודתי זיכוי ואת מספר נקודתי זיכוי הניתנות לכל פעילות, תיקבע על פי שיקול דעתנו הבלעדי ופורסמה על athttp / www.karaoke4free.com/eng/content/what-are-points אתר :/. משקל שלך להרוויח בכל פעילות במוקדמות יתווסף לאיזון נקודת הזיכוי שנצבר שלך.

נקודות שאתה מרוויח קרדיטים לפירעון בודאות התוכן (אך לא כל) בתשלום המוצע באתר, כפי שמצוין בדף האינטרנט של כל תוכן. אנו קובעים, על פי שיקול דעתנו, שעיר חליפי נקודת הזיכוי הישימים, אם בכלל, לכל תוכן בתשלום זמין באתר.

כאשר אתה לפדות נקודתי זיכוי בתמורה לתוכן, שיעור נקודת הזיכוי הישים יופחת ממאזן נקודתי האשראי שלך.

נקודתי זיכוי אינן ניתנות לפדיון למזומן ואתה לא ישולם במזומן או במזומן, שווה ערך לכל נקודות שצברתם.

חלקיו של פדיון.

משתמשי זהב ופלטינת משתמשים זכאים לקבל נתח מההכנסות של האתרים.

הגדרות:

• "הכנסות תוכן" פירושו הכנסות בתשלום, כפי שתועדו ברישומים הפנימיים שלנו, שאנחנו קבלנו דווקא מהרכישה על ידי משתמשים אחרים בגיבוי שירים שיש לך שפורסם באתר ויועד כתוכן בתשלום, בניכוי הוצאות.

• "הוצאות" פירוש אגרות, היטלים, עמלות ומסים שעשויים לחול בכל קשור בגבייה של תשלום או דמים כמו גם כל דמי רישיון או תמלוגים החלימו על תוכן מוגן בזכויות יוצרים.

החשבון של משתמש זהב והחשבון של משתמש פלטינום יזוכו בחלק מהכנסות תוכן, בהתאם לחלקו לאחר מכן השוטף והתנאים החלימו על כל רמת חברות. אנחנו נקבע את הנתח והתנאים החלים על פי שיקול הדעה ולפרסם אותם ב[ לציין את כתובת אתר].

תשלום החלק מההכנסות שלך יכול להתבצע רק פעם אחת הנתח מההכנסות שנצברה שלך יגיע לסף אז השוטף לתשלום, נקבע על פי שיקול הדעה ופורסם באתר ב[ URL לספק] ("סף").

בעקבות בקשתך לתשלום, שישולם לך נתח מההכנסות שלך בהתאם לשיטות התשלום ואז השוטפות אנו קובעים על פי שיקול דעתנו הבלעדי וההודעה ב[ לציין את כתובת אתר]. כל דמי העסקה החלימו ינוכו מהתשלום שנעשה לך. שלם פעם אחת עבור הנתח מההכנסות שלך, יתרת חשבונך לאפס לאפס (0), ודלפק ההכנסות שלך ואז להתחיל מחדש.

בכל פעם שהמאזן שלך הוא לאפס (0), הרכישה הראשונה שנעשתה לאחר מכן לתוכן שפרסמת, יציין את תחילתה של תקופת 12-חודשים. אם בסוף כל תקופה כזו 12-חודשים, חלקיו של מאזן הכנסות שלך הם מתחת לסף, היתרה בחשבונך באופן אוטומטי לאפס לאפס (0), ואתה תפסיד את הזכות ובכל נתח מהכנסות שנצבר עד אז . נגדך בהכנסות אז להתחיל מחדש.

אנחנו לא תהיינה אחראים לכל עיכוב בתשלומים לריהוטך כתוצאה מכל סיבה שהיא מעבר לשליטתנו.

סכסוכי פוינט הכנסות ואשראי

אם אתה מאמין שאתה לא מרוויח את נקודתי האשראי אתה זכאי או שנשללת מהכנסות שאתה מאמין שאתה זכאי, אז אתה יכול להגיש אלינו תלונה מקוונת דרך http://www.karaoke4free.com/ / תוכן eng / מה, האם-נקודות.

בתהליך של בירור תלונתך, אנו נערוך בירור הכולל השוואת המידע בתלונתך כדי שברשומות הפנימיות שלנו וברשומות של אחרים שהיו מעורבים בהפעלתו של האתר. אם התלונה שלך נמצאת להיות לא עקבי עם המידע הכלול ברשומות אלה, ולאחר מכן את המידע הכלול ברשומות אלה יגבר ויהיה בלתי contestable.

עליך לסייע לנו על ידי מתן כל מידע אחר אנו מבקשים ממך. באמצעות סירוב לספק מידע נוסף על אף בקשתנו, אתה מוותר על כל התביעה כי ייתכן שיהיה נגדנו או לכל צד שלישי בגין לתלונתך. עם השלמת חקירתנו אנו נודיע לך באמצעות דוא"ל על ההחלטה.

קישורים

האתר עשוי להכיל קישורים לתכנים המתפרסמים באתרים אחרים או במקורות חיצוניים. חלק מזה המוצע על ידי צדדים שלישיים. אנחנו לא פועלים או לפקח על אתרים ותכנים אלה. אתה יכול למצוא אותם או את המידע והתוכן שפורסם באינו תואמת לדרישות שלך, או שאתה יכול מתנגד לתוכנם, או למצוא תכנים כאלה יהיו מרגיזים, בלתי נאות, בלתי חוקי או בלתי מוסרי.

על ידי קישור לאתר מסוים, אנחנו לא מאשרים, או חסות התוכן שלה, או לאשר את הדיוק שלו, אמינותו, מהימנותו, תקפותו, השלמות, או החוקיות. אנו מניחים כל אחריות או חבות לאתרים כאלה צד שלישיים או תוכן, או לזמינותם, או לכל עסקות שבוצעו בינך לבין אתרי צד שלישיים אלו.

פרסומות

אנו עשויים לכלול פרסומות בתשלום מטעם ספקי עניין באתר. על ידי לחיצה על הפרסומות שעשויים להיות מוזזות לאתר של המפרסם או לקבל הודעות אחרות, מידע או הצעות מהמפרסם.

אנחנו לא אחראים לנהלי הפרטיות של המפרסם, או את התוכן של האתר, המידע, הודעות או ההצעות שלה. את הפרסומות של ספקים אלה אינם מהוות המלצה או עידוד שלנו, כדי להשיג את המוצרים או שירותים מפורסמים.

פרטיות

אנו מכבדים את הפרטיות שלך. לחץ כאן http://www.karaoke4free.com/content/Privacy לקרוא את מדיניות הפרטיות הנוכחית של האתר. בהתחשב בכך שמדיניות הפרטיות יכולה להשתנות מהעת לעת, מומלץ שתקראו אותו מעת לעת.

קניין רוחני

כל זכויות, בעלות והעניין ובאתר האינטרנט, התוכן, העיצוב, קוד המקור שלה וקוד סימון, כולל, ללא הגבלה, פטנטים, זכויות יוצרים, סימני מסחר, שמות מסחריים, סימני שירות, סודות מסחריים וזכויות קניין רוחניות אחרות, וכל מוניטין הקשור לכך, הנו בבעלות או ברישיון לקשר.

אלא אם כן נכתב במפורש, תנאים אלה אינם מעניקים לך שום זכויות בפטנטים, זכויות יוצרים, סימני מסחר (בין אם רשום או לא רשום), שמות מסחריים, סודות מסחריים, שמות מתחם או כל הזכות אחרת, פונקציות או רישיונות ביחס לאתר או תוכן.

אתה לא יכול להשתמש או להתאים כל שם, סימן או לוגו זהה או דומה באופן מטעה לכל אחד מסימני ההיכר שלנו, סימני השירות והסמלים. אתה נדרש להימנע מכל מעשה או מחדל שעלול לדלל או להכתים המוניטין שלנו.

אנו מכבדים את הקניין הרוחני של אחרים. לחץ :/ / www.karaoke4free.com/content/copyright-policy herehttp לקרוא מדיניות זכויות היוצרים הנוכחית של האתר.

יש לנו - ואתה מעניק לנו - בלתי חוזר, בלתי מוגבל, ללא תשלום, להעניק רישיון משנה, תוכל, בכל עולם, לא בלעדי, תמידי, להעברה, זכות להעתיק, לשכפל, להפיץ, להכין עבודות נגזרות של, להציג, לבצע, להעמיד לרשות לציבור או בדרך אחרת להשתמש או לנצל את כל התוכן (לא כולל מידע אישי, אבל לרבות כל מוסיקה, סידור, שירים, טקסטים או כל יצירה אחרת של מחבר) שאתה שולח לאו לפרסם באתר, בכל דרך שאנחנו מחליטים, וב כל פורמט מדיה וערוץ הידועים בהווה או בעתיד. ניתן גם לוותר על כל הזכויות המוסריות ובכדי שהתוכן (כלומר, אתה מוותר על הזכות לקבל את התוכן שיוחס לך).

בכפוף לזכויות הקניין הרוחני שלנו כמפורט לעיל, אין אנו טוענים לבעלות על התוכן שאתה תורם. אתה שומר את כל הכותרת לזה. עם זאת, אתה מסכים במפורש כי מימוש זכויותיך בתוכן כפוף לתנאי שימוש אלה.

שינויים באתר וזמינות

אנו עשויים מהעת לעת לשנות את המבנה של האתר, פריסה, עיצוב או לתצוגה, כמו גם את היקפו וזמינותו של המידע והתוכן, ללא מתן כל הודעה מוקדמת. שינויים באופי זה מעצם טבעם עשויים לגרום לתקלות או לגרום אי נוחות מסוג כלשהו. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלשהי נגדנו כתוצאה מהכנסת שינויים כאמורים או תקלות מאו כל סוג של כישלון וכתוצאה מהם.

סיום חשבון משתמש

אתה רשאי לסיים את חשבון המשתמש שלך בכל עת, על ידי הגשת הודעה בכתב לקשר אלקטרונית באמצעות דירקטור בסיום כזה karaoke4free.com ייכנס לתוקף 5 ימים אחרי אנחנו מקבלים ההודעה שלך.

אנו עשויים לסיים את חשבון המשתמש שלך, ללא כל הודעה מוקדמת, במקרה שבפסק דיננו:

• יש לך באופן מהותי הפרה תנאים אלה, או

• אנו נדרשים לעשות כן על פי דין, או

• בכל מקרה אחר שאנחנו רואים, על פי שיקול דעתנו, להיות הגיוני.

עם סיום חשבון המשתמש שלך, את זכויותיך כמשתמש רשום תחת תנאים אלו, יופסקו, אנחנו נמחק לצמיתות את חשבון המשתמש שלך, תמחק את כל נקודתי הזיכוי והמניות מהכנסות שנצברו בחשבון המשתמש שלך, ולהפסיק את גישתך לסעיף המשתמשים באתר. עם הסיום, אתה תפסיד את כל זכות ובנתח של הכנסות ונקודתי זיכוי שנצבר בחשבון המשתמש שלך.

סיום חשבון המשתמש שלך יהיה בנוסף ל, ולא במקום של כל תרופה זמינה לנו.

שינויים בתנאים

מהעת לעת, אנו יכולים לשנות את התנאים הללו. שינויים ייכנס לתוקף 7 ימים לאחר הפרסום הראשוני שלהם באתר, אלא אם כן אנו לתקן את התנאים לעמידים בדרישות חוק. במקרים כאלה, התיקונים ייכנסו לתוקף מייד עם פרסומם הראשוני, או כפי שנדרש. אנו מייעצים לך מעת לעת כדי לקרוא את התנאים, כפי שהם עשויים להשתנות מעת לעת.

כתב ויתור

הנך מאשר ומסכימים שאתר זה מסופק לשימוש כמות שהוא ", ללא כל אחריות לסחירות, התאמה למטרה מסוימת, אי - פרה, מותאמים, מאובטח ודיוקו. השימוש באתר ובתכניו הנם על האחריות והבלעדית שלך.

אינו מתחייבים והמותר בחוק, אנו מתנערים מכל וכל אחריות, מפורש או משתמע, ביחס לדיוקם או שלמות של OBTAIND אתר, מידע ותוכן מהאתר או הקישור למשנו אתר. אינו מתחייב כי האתר יפעל באופן רציף או נטולת שגיאות וכי האתר יהיה נקי מכל מרכיבי HARMFULL. שימוש במידע או תוכן שהושג מאתר או דרך האתר הוא על אחריותך בלבד.

הגבלת האחריות

לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי ארה"ב, קצינים שלנו, מנהליה, בעלי מניות, עובדים, קבלני משנה וסוכנים לגבי הנכסים של האתר, יכולותיו, מגבלותיו, ההתאמה לצרכימים שלך, או ביחס לכל תוכן, מידע או עצה שעליו החליט להסתמך בהמשך לשימוש באתר. הסתמכות על תוכן, מידע וייעוץ היא באחריות היחידה והבלעדית שלך.

בכל מקרה, אנו, הקצינים שלנו, דירקטורים, בעלי המניות, העובדים, קבלני משנה והסוכנים לא תישא באחריות לכל ניזק (ישיר, עקיף, מקרי או תוצאתי), פסד, הוצאה או תשלום שנגרם כלתוצאה משימוש של אתר או חוסר היכולת להשתמש בו.

שפוי

אתה מסכים לשפות וקשר, המנהלים שלנו, הדירקטורים, בעלי המניות, עובדים, קבלני משנה, הסוכנים וכל מי שפועלים מטעמנו לא המזיק, בכבוד לכל תביעה, דרישה, ניזק, פסד, אובדן הרווח, תשלום או הוצאה שנגרם להם כתוצאה מהפרת התנאים אלה, או מפעולה בלתי חוקית או מפותלת או מחדל מצידך ביחס לאתר.

שיפוי כאמור יכסה את כל הוצאות, תשלומים, פסד, אובדן רווחים, כולל אך לא מוגבלות להוצאות משפטיות ושכר טרחת עורך דין.

סמכות שיפוט

תנאים אלה יהיו כפופים באופן בלעדי על ידי החוקים של מדינת ישראל מבלי להתחשב בסתירה לחוקים אחרים, הנובעים ביישום של חוקים אחרים מהחוקים של מדינת ישראל.

לבתי המשפט המוסמכים ברחובות תהא סמכות שיפוט בלעדית ויחידה בכל תביעה בקשר לאתר ובקשר לכל עניין הנוגע לתנאים אלה.

אם תנאי כלשהו מהתנאים הללו מתקיים על ידי בית משפט המוסמך כבלתי חוקי, לא חוקי, בלתי ניתן לאכיפה, או באופן אחר בניגוד לחוק, שאר הוראות תנאים אלה תישארנה בתוקף מלא.

תנאים אלה מהווים את ההסכם מלא בינך ובין החברה ביחס למסמך זה הנושא וגוברים על כל ההסכמים הקודמים, התחייבויות והבטחות. כל שינוי בתנאים אלה חייבים להיעשות באופן מפורש בכתב.

הכותרות הפסקאות במסמך זה מיועד אך ורק לצורך ההתמצאות ונוחות קריאה, ולא ישמשו למטרות פרשנות.

צור קשר

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה בנוגע לאתר, באמצעות הערוצים המפורטים בhttp://www.karaoke4free.com/eng/contact. אנו עושים מאמצים כדי לטפל בפנייתך בהקדם.

הקלטות הגולשים

הצטרפו לVIP ותהנו יותר

צבור נקודות

הצע פלייבקים למכירה

עזרה ומדריכים

עגלת הקניות שלי

עגלת הקניות שלך ריקה עדיין


סל הקניות
לקופה
האתר מוצע למכירה ניתן לפנות למייל eyal@kivi.co.il